Nordlux 2070102700 žárovka Energetická třída (EEK2021) D (A - G) E27 kulatý tvar ovládání přes mobilní aplikaci, stmívatelná 1 ks
Kód: C3729462
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 362,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Smart Bulb E27 je dekorativní světelný zdroj a lze jej použít i samostatně.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Plný světelný úhel 360°
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | čirá |
| Barevné kódování | 865 |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | D (A - G) |
| Rozsah barev světla | 2200 - 6500 K |
| Barva světla (max.) | 6500 K |
| Barva světla (min.) | 2200 K |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | kulatý tvar |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Tvar lampy | G95 |
| Vlastnosti světelného zdroje | ovládání přes mobilní aplikaci · stmívatelná |
| Materiál | plast |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Celkový světelný tok | 650 lm |
| Vyzařovací úhel | 360 ° |
| Barevná teplota (Kelvin) | 6500 K |
| Světelný tok (lumen) | 650 lm |
| Typ patice | E27 |
| Hmotnost | 0.065 kg |
| Kategorie produktu | žárovka |


