Nordlux 2080032747 LED E27 kulatý tvar 4.5 W (Ø x d) 60 mm x 108 mm stmívatelná 1 ks
Kód: C3729516
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 236,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Dekorativní svítidlo A60 s paticí E27 do kouřového skla. Stmívatelné, teplé světlo.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Dekorativní svítidlo s kouřovým sklem
Teplé světlo (1800 k)
Stmívatelná
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 60 mm x 108 mm |
| Barva | kouřová |
| Vnější Ø | 60 mm |
| Vnější délka | 108 mm |
| Barevné kódování | 818 |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Rozsah barev světla | 1800 K |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 2.5 W - 4.9 W |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | kulatý tvar |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Vlastnosti světelného zdroje | stmívatelná |
| Materiál | sklo |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Celkový světelný tok | 120 lm |
| Vyzařovací úhel | 360 ° |
| Provozní napětí | 230 |
| Výkon (max.) | 4.5 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 1800 K |
| Světelný tok (lumen) | 120 lm |
| Typ patice | E27 |
| Hmotnost | 0.033 kg |
| Kategorie produktu | LED |

