Konstsmide 6394-820 LED světelný plášť na vánoční stromeček venkovní přes napájecí zdroj do zásuvky Počet žárovek 240 LED N/A
Kód: C2280881
Výrobce: Konstsmide
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 908,- Kč s DPH
Popis
Tak nekomplikované a přesné už jste svůj vánoční stromek ještě nikdy nevhozili do misky. LED světelný plášť prozáří vánoční stromek s 250 jantarovými diodami. Malé bílé globe roztočí teplé světlo jemně a pouzdra na sváteční sval. CLOU? Tato krásná světelná kulisa vám vystačí zcela bez námahy. V prvním kroku jednoduše položte kroužek přes hrot stromku a pak pomocí 50 diod v větvích rozdejte 5 šňůru. Tak jsou všechna světla rozmístěny po zvedání stromů. Nyní už jen připojíte zástrčku k proudu a těšíme se na pevně stanovený světelný meer. Na dostatečnou délku přívodních vedení se Konstsmide tradičně přikládá velká hodnota. S dosahem 5 metrů je velkorysá i u tohoto LED stavebního plášť - kvalitní prvek, že ušetříte za použití prodlužovacího kabelu. Kvalitní značkový výrobek s dlouhou životností, který vám i hostům poskytne mnoho let potěšení. Společnost Konstsmide se již více než 40 let specializuje na výrobu vysoce kvalitního osvětlení pro vnitřní i venkovní použití a od roku 1999 je hlavním impulzním zdrojem pro inovativní, trvanlivá a bezpečná LED řešení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Vhodný pro venkovní použití
8 vláken po 30 LED diodách
S prstenem
Rozsah dodávky
- světelný řetěz
- Transformátor pro použití v interiéru
- .
| Technické parametry | |
| Barva kabelu | černá |
| Vnější délka | 7.4 m |
| Spotřeba energie | 7 kWh/1000h |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Počet žárovek | 240 |
| Krytí | IP20 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barvy světla (LED svítidlo) | jantar |
| Napájení | přes napájecí zdroj do zásuvky |
| Délka přívod. kabelu | 5 m |
| Délka světel | 2.4 m |
| Provozní napětí | 24 V |
| Aplikace (vánoční osvětlení) | venkovní |
| Rozestup žárovek | 8 cm |
| Typ patice | pevně vestavěné LED |
| Kategorie produktu | LED světelný plášť na vánoční stromeček |






