Konstsmide 6303-120 Světelný řetěz vnitřní Energetická třída (EEK2021): G (A - G) 230 V Počet žárovek 50 LED teplá bílá Délka světel: 7.35 m
Kód: C2584274
Výrobce: Konstsmide
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 513,- Kč s DPH
Popis
Malý, ale silný! Pokud tato malá lesklá světla rozzáří tento kvalitní světelný řetěz v adventní noci kolem sázky, je v domě okamžitě navořena slavnostní atmosféra. Nezáleží na tom, zda si chcete vytvořit vánoční stromek, vánoční stromek, girlanden nebo slzné vánoční stromeček, mini světla pojede do slavné a působivé atmosféry. Těšte se na kvalitní produkt Konstsmide s dlouhou životností Společnost Konstsmide se již více než 40 let specializuje na výrobu vysoce kvalitního osvětlení pro vnitřní i venkovní použití a od roku 1999 je hlavním impulzním zdrojem pro ekologicky šetrná, trvanlivá a bezpečná LED řešení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- One string
Rozsah dodávky
- Světelný mini řetěz
| Technické parametry | |
| Barva kabelu | zelená |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Počet žárovek | 50 |
| Krytí | IP20 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Napájení | 230 V |
| Délka přívod. kabelu | 150 cm |
| Délka světel | 7.35 m |
| Aplikace (vánoční osvětlení) | vnitřní |
| Rozestup žárovek | 15 cm |
| Délka kabelu | 885 |
| Kategorie produktu | Světelný řetěz |
