Konstsmide 6020-500 mini světlelný řetěz venkovní 230 V Počet žárovek 80 LED vícebarevný Délka světel: 11.85 m
Kód: C578159
Výrobce: Konstsmide
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 803,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Malý, ale silný! Pokud tato malá lesklá světla rozzáří tento kvalitní světelný řetěz pro venkovní použití v adventní noci kolem sázení, navodí slavnostní atmosféru v domě a na zahradě. Nezáleží na tom, zda chcete krásně, keře nebo domácí prvky, minismická světýlka bez pivonů potopí vše do slavné a působivé atmosféry. Těšte se na kvalitní produkt Konstsmide s dlouhou životností Společnost Konstsmide se již více než 40 let specializuje na výrobu vysoce kvalitního osvětlení pro vnitřní i venkovní použití a od roku 1999 je hlavním impulzním zdrojem pro ekologicky šetrná, trvanlivá a bezpečná LED řešení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 80 pestrých LED
Stupeň krytí: IP44
Vč. externího transformátoru
Rozsah dodávky
- Včetně transformátoru pro venkovní použití
| Technické parametry | |
| Barva kabelu | zelená |
| Barva svíček | zelená |
| Vnější délka | 19.85 m |
| Spotřeba energie | 6 kWh/1000h |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 80 |
| Krytí | IP44 |
| Velikost svítidla | mini |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barvy světla (LED svítidlo) | vícebarevný |
| Napájení | 230 V |
| Délka přívod. kabelu | 8 m |
| Délka světel | 11.85 m |
| Provozní napětí | 24 V |
| Aplikace (vánoční osvětlení) | venkovní |
| Výkon | 4 W |
| Počet svítidel | 80 |
| Rozestup žárovek | 15 cm |
| Typ patice | pevně vestavěné LED |
| Provozní napětí (text) | 24 V |
| Kategorie produktu | mini světlelný řetěz |

