mlight 81-4028 venkovní nástěnné LED osvětlení 6 W stříbrná
Kód: C2305447
Výrobce: mlight
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 490,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Venkovní nástěnné LED svítidlo CUBE, ,6W,230V,3000K,0-120°,500lm,50000h,a+,bez stmívání,barva,stříbrná
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Nástěnné svítidlo s individuálně nastavitelnými úhly vyzařování
Vyzařuje dolů i nahoru
Výkon 6 W
Rozsah dodávky
- Nástěnné svítidlo
- .
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 100 x 100 x 100 mm |
| Barva | stříbrná |
| Vnější výška | 100 mm |
| Vnější délka | 100 mm |
| Vnější šířka | 100 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP55 |
| Provedení žárovky | krychlový |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Materiál | hliník |
| Celkový světelný tok | 500 lm |
| Výkon světelného zdroje | 6 W |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 6 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 3000 K |
| Třída bezpečnosti | I |
| Hmotnost | 550 g |
| Kategorie produktu | venkovní nástěnné LED osvětlení |




