OSRAM HOMELIGHTING ENDURA Classic Lantern Cylinder E27 Black 4099854452079 venkovní nástěnné LED osvětlení E27 0 W černá
Kód: C3438212
Výrobce: OSRAM HOMELIGHTING
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 803,- Kč s DPH
Popis
Nástěnná svítidla, válcovitá s difúzním skleněným difuzorem. Výrobek: Difuzér z matného skla. Kryt z tlakově litého hliníku. Ochrana: IP43. Výhody výrobku: Vysoká flexibilita při volbě světelného zdroje díky patici E27. Snadná a rychlá instalace Oblasti použití: Vstupní osvětlení. Terasy, balkóny. Technické vybavení: Součástí dodávky je kompletní montážní a připojovací příslušenství. Žárovka není součástí dodávky. Bezpečnostní pokyny: Všechny elektrické přípojky smí provádět pouze kvalifikovaný odborník. Pozor, nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Výrobek třídy ochrany I. všechny elektricky vodivé kovové části pouzdra, které mohou v případě závady v provozu nebo během údržby pojmout napětí, musí být trvale připojeny k ochrannému vodiči.
Tento text byl přeložen strojově.
Všechny elektrické přípojky smí provádět pouze kvalifikovaný odborník.,pozor, nebezpečí úrazu elektrickým proudem.,výrobek třídy ochrany I. všechny elektricky vodivé kovové části krytu, které mohou v provozu nebo při údržbě v případě závady pojmout napětí, musí být trvale připojeny k ochrannému vodiči.
Vybavení
- Výhody výrobku
Vysoká flexibilita volby světelného zdroje díky patici E27
Snadná a rychlá instalace
Difuzér z matného skla
Kryt z tlakově litého hliníku
Stupeň krytí: IP43 oblasti použití
Vstupní osvětlení
Terasové, balkonové technické vybavení
Součástí dodávky je kompletní montážní a připojovací příslušenství.
Žárovka není součástí dodávky
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 118.00 mm x 212.00 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 210.00 mm |
| Vnější Ø | 118.00 mm |
| Vnější výška | 212.00 mm |
| Vnější šířka | 118.00 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Krytí | IP43 |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ne |
| Materiál | hliník |
| Provozní napětí | 230 V |
| Třída bezpečnosti | I |
| Typ patice | E27 |
| Hmotnost | 1200.00 g |
| Kategorie produktu | venkovní nástěnné LED osvětlení |



