LEDVANCE 4058075740938 LED nástěnné světlo LED pevně vestavěné LED 50 W, 34 W studená bílá bílá
Kód: C3045852
Výrobce: LEDVANCE
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 066,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Moderní osvětlení do vlhkých prostor s verzemi s procházejícím kabelem a světelným tokem
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výkon (max.)= 50 W, 34 W Celkový světelný tok= 6100 lm Barevná teplota (Kelvin)= 4000 K studená bílá
Vlastnosti
- Moderní osvětlení do vlhkých prostor s verzemi s procházejícím kabelem a světelným tokem
Možnost Power Select pro volbu dvou světelných proudů
Propojení 3 x 1,5 mm² již nainstalováno
Životnost (L80/B10): Až 50.000 h (při 25 °C)
Vysoký světelný výkon: Až 123 lm/W.
Kryt z polykarbonátu s IP66 a IK08
Vyzařovací úhel: 120°
Díky dostupné verzi Power Power Select jsou tyto dvě sady velmi univerzální
Ideální pro větší instalace díky předinstalovanému propojení (3 x 1,5 m²)
Snadný přístup ke spojovacímu terminálu díky koncové krytce s mechanismem Twist-and-Lock
Elektrické připojení bez použití nářadí díky tlačítkové přípojce
Rovnoměrná distribuce světla
Oblasti použití: Průmyslové a skladovací prostory, parkovací místa a podjezdy, garáže, dílny, výrobní linky
Svorky z nerezové oceli a bezpečnostní šrouby
Součástí dodávky je montážní příslušenství (sada závislosti, sada na ochranu proti krádeži).
Rozsah dodávky
- Svítidlo
- .
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 1585 x 60 x 53 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější výška | 53 mm |
| Vnější délka | 1585 mm |
| Vnější šířka | 60 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Rozsah barev světla | 4000 K |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP66 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Provedení žárovky | tyčový |
| Barvy světla (LED svítidlo) | studená bílá |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Materiál | polykarbonát |
| Celkový světelný tok | 6100 lm |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 50 W · 34 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 4000 K |
| Typ patice | pevně vestavěné LED |
| Hmotnost | 1005 g |
| Kategorie produktu | LED nástěnné světlo |




