Opple 531000012500 LED světlo do vlhkých prostor LED pevně vestavěné LED 17 W bílá šedá
Kód: C3136641
Výrobce: Opple
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 269,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Kompaktní svítidlo do vlhkých prostor s celoživotní vodotěsnou koncepcí. Vylepšená instalace díky nové koncovce Twist-and-Lock. Včetně přichycení stropních a závěsných klipsů z nerezové oceli. Vybaven průchodem 3x 2,5 mm m².
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výkon (max.)= 17 W Celkový světelný tok= 2380 lm Barevná teplota (Kelvin)= 4000 K bílá
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 1266.00 x 62.00 x 60.00 mm |
| Světelný tok | 2380 lm |
| Barva | šedá |
| Index vykreslení barev | 80-89 |
| Vnější výška | 60.00 mm |
| Vnější délka | 1266.00 mm |
| Vnější šířka | 62.00 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Rozsah barev světla | 4000 - 4000 K |
| Barva světla (max.) | 4000 K |
| Barva světla (min.) | 4000 K |
| Krytí | IP65 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barvy světla (LED svítidlo) | bílá |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Jmenovité napětí | 230 V |
| Celkový světelný tok | 2380 lm |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 17 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 4000 K |
| Třída bezpečnosti | II |
| Typ patice | pevně vestavěné LED |
| Kategorie produktu | LED světlo do vlhkých prostor |
