Kanlux MAH PRO Y 52W 15R-NW LED světlo do vlhkých prostor, LED světlo do vlhkých prostor 52 W studená bílá šedá
Kód: C3315002
Výrobce: Kanlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 763,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Výkon (max.)= 52 W Barevná teplota (Kelvin)= 4000 K studená bílá
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 1500 x 75 x 75 mm |
| Barva | šedá |
| Vnější výška | 75 mm |
| Vnější délka | 1500 mm |
| Vnější šířka | 75 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Rozsah barev světla | 4000 K |
| Krytí | IK08 · IP65 |
| Provedení žárovky | hranatý |
| Barvy světla (LED svítidlo) | studená bílá |
| Vlastnosti svítidla | nastavitelný světelný tok |
| Materiál | polykarbonát |
| Provozní napětí | 220 V · 230 V · 240 V |
| Výkon (max.) | 52 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 4000 K |
| Světelný tok (lumen) | 8400 lm |
| Hmotnost | 1688 g |
| Kategorie produktu | LED světlo do vlhkých prostor |





