Paulmann Quasar LED světlo do vlhkých prostor LED 7.5 W teplá bílá černá
Kód: C3345247
Výrobce: Paulmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 315,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Nástěnné svítidlo Quasar v černé barvě je designovou klasikou, která se svým lineárním a kangenním tvarem hodí k mnoha moderním zařízením. Satinovaný difuzér zajišťuje neoslňující a rovnoměrné osvětlení zrcadlového prostoru. Díky IP44 ochraně proti stříkající vodě se výborně hodí pro použití v koupelně nebo do vlhkého prostředí. Pevně zabudovaný LED světelný zdroj je součástí dodávky.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výkon (max.)= 7.5 W Celkový světelný tok= 600 lm Barevná teplota (Kelvin)= 3000 K teplá bílá
Vlastnosti
- Efektivní LED technologie
S hlazeným difuzérem pro rovnoměrné rozložení světla
Barevná teplota 3000 k - teplá bílá
IP44 odolná proti stříkající vodě do vlhkých prostor
S integrovanou LED žárovkou
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 60 x 440 x 46 mm |
| Barva | černá |
| Index vykreslení barev | 80 Ra |
| Vnější výška | 46 mm |
| Vnější délka | 60 mm |
| Vnější šířka | 440 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Rozsah barev světla | 3000 K |
| Počet žárovek | 1 |
| Max. počet lamp | 1 x |
| Krytí | IP44 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Provedení žárovky | tyčový |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ne |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Celkový světelný tok | 600 lm |
| Výkon světelného zdroje | 7.5 W |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 7.5 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 3000 K |
| Světelný tok (lumen) | 600 lm |
| Třída bezpečnosti | II |
| Kategorie produktu | LED světlo do vlhkých prostor |



