Paulmann Lichtobjekt Timba 94675 Osvětlovací systém GEV – světlo v zahradě LED zahradní reflektor LED dřevo
Kód: C2568663
Výrobce: Paulmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 803,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Díky stylovnému mixu z černé a dřevěné plochy je světelným objektem Timba s výškou 40 cm skutečným poutkem pro venkovní použití. Vyzařuje eleganci i modernost a přináší působivé světlo jako osvětlení chodníku, zahrady nebo terasy. Díky ochraně proti stříkající vodě je svítidlo ideální ideal pro instalaci ve venkovním prostředí.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- IP ochrana: IP44 - ochrana proti stříkající voděPro přímé připojení 230 V.Světelný zdroj tip: Vyberte si stmívací lampu, chcete-li regulovat jasNezapomeňte: Vhodnou žárovku je třeba objednat samostatně!
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 142 x 400 x 142 mm |
| Barva | dřevo |
| Rozměr, hloubka | 142 mm |
| Vnější výška | 400 mm |
| Vnější šířka | 142 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP44 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Komponenta systému solárního osvětlení | LED zahradní reflektor |
| Vnější délka | 142 mm |
| Vnější šířka | 142 mm |
| Výstupní napětí (min.) | 230 V |
| Provozní napětí | 230 V |
| Typ patice | E27 |
| Kategorie produktu | Osvětlovací systém GEV – světlo v zahradě |









