ENTAC ESLCAM-SMD solární nástěnné osvětlení s PIR detektorem 4 W
Kód: C2959970
Výrobce: ENTAC
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 415,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Fake kamera od firmy Enac funguje jako solární nástěnné svítidlo z plastu. Je praktická pro venkovní použití. Kamerová optika zastrašuje zloděje. Výstupní výkon činí 4 W a zajišťuje světelný tok 200 lumenů. Svítidlo má integrovaný soumrakový senzor, díky kterému se světlo automaticky zapíná a vypíná. Je solární a má životnost 6 hodin. Díky ochraně IP65 je chráněn před silným deštěm. Je vybaven senzorem pohybu, takže dokáže detekovat pohyb v dosahu od 3 do 5 metrů.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Fake CAM
Detektor pohybu
Soumrakový senzor
Automatické zapnutí/vypnutí
Vlastnosti
- Nabíjení solárního zařízení
Integrovaný akumulátor (18650)
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 170 x 85 x 170 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 170 mm |
| Vnější délka | 170 mm |
| Vnější šířka | 85 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP65 |
| Typ světelného zdroje | SMD LED |
| Vlastnosti svítidla | s funkcí soumraku |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Materiál | ABS |
| Provozní doba (max.) | 6 h |
| Celkový světelný tok | 200 lm |
| Snímací vzdálenost (max.) | 5 m |
| Výkon (max.) | 4 W |
| Hmotnost | 400 g |
| Kategorie produktu | solární nástěnné osvětlení s PIR detektorem |
| Vyhovuje UKCA | Ne |


