ENTAC ESL3H-SMD-RS LED nástěnné světlo s PIR detektorem 15 W
Kód: C2959973
Výrobce: ENTAC
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 446,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Třídílné solární nástěnné svítidlo značky Enac je praktické pro venkovní použití. Výkon 15 W zajišťuje světelný tok 600 lumenů. Svítidlo má integrovaný soumrakový senzor, díky kterému se světlo automaticky zapíná a vypíná. Je solárně napájena a má životnost 6 hodin. Díky stupni krytí IP65 je svítidlo chráněno před silným deštěm. Je vybaven senzorem pohybu, který dokáže detekovat pohyb v rozsahu 120° a 3 - 5 metrů. Obsluha se provádí také pomocí dálkového ovládání, které je součástí dodávky.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 15 W; 600 lm; IP65
3 zářičů
Odnímatelný solární panel
Vlastnosti
- Nabíjení solárního zařízení
6 hodin provozu
Detektor pohybu 3 - 5 m.
Úhel snímání 120°
Automatické zapnutí/vypnutí
Dálkové ovládání
Rozsah dodávky
- Včetně dálkového ovládání
| Technické parametry | |
| Úhel snímání PIR (vertikální) | 120 ° |
| Rozměry | (š x v x h) 143 x 100 x 86 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 86 mm |
| Vnější výška | 100 mm |
| Vnější šířka | 143 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Krytí | IP65 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Vlastnosti svítidla | s dálkovým ovládáním · provoz na akumulátor · s funkcí soumraku |
| Materiál | plast |
| Celkový světelný tok | 600 lm |
| Snímací vzdálenost (max.) | 5 m |
| Výkon (max.) | 15 W |
| Typ patice | pevně vestavěné LED |
| Kategorie produktu | LED nástěnné světlo s PIR detektorem |
| Vyhovuje UKCA | Ne |
