BELLALUX 4099854493386 LED reflektor 30 W Barvy světla (LED svítidlo): studená bílá
Kód: C3593660
Výrobce: BELLALUX
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 362,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Světlomet s krytem z mléčného skla. Produktové vlastnosti: Moderní design. Životnost až 30.000 h. 3 years warranty. K dispozici s barevnou teplotou: 3000 k, 4000 k, 6500 K. matovaný difuzér. Výhody výrobku: Výrobek s dlouhou životností, záruka 3 let a životnost 30.000 hodin. Mléčné sklo určené ke snížení oslnění. Zahnutý třmen pro snadné připojení svítidla. Oblasti použití: Zahrady a jiné venkovní prostory. Dílenské haly, garáže, krytá venkovní ložiska. Použití venku (IP65). Technické vybavení: Potřebné příslušenství.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Světlomet s krytem z mléčného skla
Vlastnosti
- Vlastnosti produktů
Moderní design
Životnost až 30.000 h.
3 years warranty
K dispozici s barevnou teplotou: 3000 k, 4000 k, 6500 k
Matovaný difuzér
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 159 x 131 x 30 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 30 mm |
| Vnější délka | 159 mm |
| Vnější šířka | 131 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP65 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Provedení žárovky | hranatý |
| Barvy světla (LED svítidlo) | studená bílá |
| Vlastnosti svítidla | k montáži na zeď · vč. difuzéru · výkyvné |
| Materiál | hliník |
| Celkový světelný tok | 2700 lm |
| Vyzařovací úhel | 105 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 30 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 4000 K |
| Třída bezpečnosti | I |
| Hmotnost | 340 g |
| Kategorie produktu | LED reflektor |

