Philips LED 8719514443730 Cicero DSK260 Akumulátorová stolní LED lampa 6 W bílá, černá
Kód: C3428318
Výrobce: Philips LED
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 265,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Díky odolnému designu a optimálnímu výkonu je stolní svítidlo Philips Philips LED Performance perfektním svítidlem kvality a jasu v každém obytném prostoru. Příjemné světlo, které šetří vaše oči.
Philips LED zahradní svítidlo: Nasaďte zahradu i terasu s vysoce kvalitním LED světlem.
Flexibilní použití: Přenosná akumulátorová svítilna na zahradě s nastavitelným skluzem.
Kvalitní zpracování: Svítidlo zaujme odolnou konstrukcí.
Dotykový stmívač: Tato přenosná akumulátorová svítilna na zahradě obsahuje dotykový stmívač, nastavuje různé intenzity osvětlení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Přenosné
S dotykovým stmívačem
Odolná konstrukce
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 115 mm x 198 mm |
| Barva | bílá · černá |
| Vnější Ø | 115 mm |
| Vnější výška | 198 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP54 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Vlastnosti svítidla | provoz na akumulátor · stmívatelné |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Materiál | plast |
| Celkový světelný tok | 180 lm |
| Provozní napětí | 5 V |
| Výkon (max.) | 6 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 5000 K |
| Třída bezpečnosti | III |
| Typ patice | pevně vestavěné LED |
| Hmotnost | 360 g |
| Kategorie produktu | Akumulátorová stolní LED lampa |






