Deko Light Helios II 732049 venkovní nástěnné osvětlení pevně vestavěné LED LED G (A - G) 3.75 W červenooranžová (RAL 7015)
Kód: C2795771
Výrobce: Deko Light
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 483,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
Výkon (max.)= 3.75 W
Celkový světelný tok= 65 lm
Barevná teplota (Kelvin)= 3000 K
teplá bílá
Rozsah dodávky
- 4x vysokozátěžová hmoždinka1x klíč s vnitřním šestihranem
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 210 mm x 54 mm |
| Barva | červenooranžová (RAL 7015) |
| Vnější Ø | 210 mm |
| Vnější výška | 54 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Rozsah barev světla | 3000 K |
| Krytí | IP67 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Materiál | litý hliník |
| Montážní hloubka | 0 mm |
| Celkový světelný tok | 65 lm |
| Vyzařovací úhel | 60 ° |
| Provozní napětí | 220 V/AC · 240 V/AC |
| Výkon (max.) | 3.75 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 3000 K |
| Třída bezpečnosti | I |
| Typ patice | pevně vestavěné LED |
| Kategorie produktu | venkovní nástěnné osvětlení |







