Philips LED 8720169269132 Jivix solární zahradní lampa LED 1.40 W černá
Kód: C3029134
Výrobce: Philips Lighting
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 139,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Solární svítidla Philips Jivix s bodcem do země a bodové hlavou obsahují pohyblivý a vysoce účinný solární panel a integrovaný soumrakový senzor. Díky tomu si svítidlo může i při nedostatku slunečního svitu uchovat dostatek energie, až 7 hodin dostatku světla v požadovaném směru nebo na určitém objektu. Teplé bílé světlo a odolná konstrukce s anti-UV vrstvou zajišťují dobré osvětlení za všech povětrnostních podmínek. Není zapotřebí žádné kabely ani připojení k elektrické síti.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
Barevná teplota (Kelvin)= 2700 K
teplá bílá
Solární svítidlo se soumrakovým čidlem
Vlastnosti
- Solární svítidlo se soumrakovým čidlem pro světelné efekty a vhodné světlo na správném místě bez spotřeby proudu.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 182 x 105 x 136 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 136 mm |
| Vnější délka | 182 mm |
| Vnější šířka | 105 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Provedení žárovky | kulatý |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Materiál | plast |
| Provozní napětí | 4 V |
| Barevná teplota (Kelvin) | 2700 K |
| Třída bezpečnosti | III |
| Hmotnost | 482 g |
| Kategorie produktu | solární zahradní lampa |




