Paulmann 95671 vysokonapěť. komponent lištových systémů napáječ bílá
Kód: C3330662
Výrobce: Paulmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 654,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.00 m |
| Rozměry | (Ø x v) 80 mm x 30 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 80 mm |
| Vnější výška | 30 mm |
| Vnější délka | 1 mm |
| Vnější šířka | 165 mm |
| Komponenty systému osvětlení | napáječ |
| Série (osvětlovací systém) | URail |
| Provozní napětí | 230 V |
| Délka lana | 1.00 |
| Cloudová integrace (SmartHome) | Zigbee |
| Kategorie produktu | vysokonapěť. komponent lištových systémů |





