Deko Light 710501 D Line DALI Komponenty nástavby napájecí kolejnice černá grafit (RAL 9011)
Kód: C3347488
Výrobce: Deko Light
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 108,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Dekorativní osvětlení, 3-fázový lištový systém, D Line dali, 1 m, černá, grafitově černá RAL 9011, vstupní napětí: 220-240 v/AC, délka: 1000 mm, šířka: 35.2 mm, výška: 35.5 mm, IP 20
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 1000 x 35.2 x 35.5 mm |
| Barva | černá grafit (RAL 9011) |
| Vnější výška | 35.5 mm |
| Vnější délka | 1000 mm |
| Vnější šířka | 35.2 mm |
| Krytí | IP20 |
| Vlastnosti svítidla | stmívatelné |
| Komponenty systému osvětlení | napájecí kolejnice |
| Materiál | hliník |
| Provozní napětí | 220 V/AC |
| Třída bezpečnosti | I |
| Kategorie produktu | Komponenty nástavby |


