Deko Light 710505 D Line DALI Komponenty nástavby napájecí kolejnice černá grafit (RAL 9011)
Kód: C3347492
Výrobce: Deko Light
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 756,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Dekorativní Light, 3fázový lištový systém, D Line dali, délka 3 3M, černá, grafitově černá RAL 9011, vstupní napětí 220-240 v/AC, délka: 3 3000 mm, šířka: 35.2 mm, výška: 35.5 mm, IP 20
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 3000 x 35.2 x 35.5 mm |
| Barva | černá grafit (RAL 9011) |
| Vnější výška | 35.5 mm |
| Vnější délka | 3000 mm |
| Vnější šířka | 35.2 mm |
| Krytí | IP20 |
| Vlastnosti svítidla | stmívatelné |
| Komponenty systému osvětlení | napájecí kolejnice |
| Materiál | hliník |
| Provozní napětí | 220 V/AC |
| Třída bezpečnosti | I |
| Kategorie produktu | Komponenty nástavby |


