Deko Light 710513 D Line DALI vysokonapěť. komponent lištových systémů černá grafit (RAL 9011)
Kód: C3347500
Výrobce: Deko Light
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 803,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Dekorativní osvětlení, 3-fázový lištový systém, D Line dali pro svítidla, černá, grafitová černá RAL 9011, vstupní napětí: 220-240 v/AC, výška: 35 mm, průměr: 143 mm, IP 20
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 143 mm x 35 mm |
| Barva | černá grafit (RAL 9011) |
| Vnější Ø | 143 mm |
| Vnější výška | 35 mm |
| Krytí | IP20 |
| Vlastnosti svítidla | stmívatelné |
| Materiál | plast |
| Provozní napětí | 220 V/AC |
| Třída bezpečnosti | I |
| Kategorie produktu | vysokonapěť. komponent lištových systémů |

