Deko Light 710526 D Line DALI vysokonapěť. komponent lištových systémů konektor černá grafit (RAL 9011)
Kód: C3347513
Výrobce: Deko Light
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 331,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Dekorační světlo, 3-fázový lištový systém, D Line dali elektrická spojka, černá, grafitově černá RAL 9011, vstupní napětí: 220-240 v/AC, délka: 107 mm, šířka: 20.5 mm, výška: 26.5 mm, IP 20
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 107 x 20.5 x 26.5 mm |
| Barva | černá grafit (RAL 9011) |
| Vnější výška | 26.5 mm |
| Vnější délka | 107 mm |
| Vnější šířka | 20.5 mm |
| Krytí | IP20 |
| Vlastnosti svítidla | stmívatelné |
| Komponenty systému osvětlení | konektor |
| Materiál | plast |
| Provozní napětí | 220 V/AC |
| Třída bezpečnosti | I |
| Kategorie produktu | vysokonapěť. komponent lištových systémů |
