Nordlux Allison Link Spot 2510119903 svítidla do lištových systémů (230 V) GU10 černá
Kód: C3729366
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 667,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Díky klasickému a jednoduchému designu se dá naklánět a otočit hlavou lampy, se kterou můžete světlo nasměrovat přesně tam, kde chcete. Je vhodný pro systém Nordlux Link, díky čemuž je rychlá a snadná instalace a lze jej snadno posouvat.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Vhodný pro systém Nordlux Link
Klasický design
Sklopná a otočná hlava svítilny
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 62 mm x 150 mm |
| Barva | černá |
| Vnější Ø | 62 mm |
| Vnější výška | 150 mm |
| Vnější šířka | 62 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | hliník · keramika |
| Rozsah otáčení (max.) | 350 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Třída bezpečnosti | II |
| Typ patice | GU10 |
| Hmotnost | 0.16 kg |
| Kategorie produktu | svítidla do lištových systémů (230 V) |


