Nordlux Eik Link 3-Spot + 1m 2510399901 svítidla do lištových systémů (230 V) GU10 bílá
Kód: C3729369
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 763,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Díky jednoduchému, modernímu stylu lze techniku umístit téměř do jakéhokoli interiéru. Hlava svítidla je sklopná a otočná a umožňuje tak přímé směrované světlo - ideální pro osvětlení vybrané detaily do vaší interiéru. Obsahuje tři body a jednu Nordlux Link lištu (1 m).
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Klasický design
Sklopná a otočná hlava svítilny
Obsahuje tři body a jednu Nordlux Link lištu (1 m)
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 85 mm x 160 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 85 mm |
| Vnější výška | 160 mm |
| Vnější šířka | 107 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | hliník · kov |
| Rozsah otáčení (max.) | 320 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Třída bezpečnosti | I |
| Typ patice | GU10 |
| Hmotnost | 0.91 kg |
| Kategorie produktu | svítidla do lištových systémů (230 V) |




