Nordlux Jerome Link 3-Spot + 1m 2510096003 stropní svítidlo GU10 8 W černá
Kód: C3729374
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 990,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Jerme je minimalistické a moderní stropní svítidlo, které se skvěle hodí do kuchyně, ošidních skříní nebo i do chodby. Hlava lampy je sklopná a lze ji otáčet ve vámi požadovaném směru - ideální pro rozsvícení určitých detailů ve vašem interiéru. Obsahuje tři body a jednu Nordlux Link lištu (1 m).
Tento text byl přeložen strojově.
Zdroj světla: Není součástí dodávky
Vybavení
- Minimalistický a moderní design
Sklopná a otočná hlava svítilny
Obsahuje tři body a jednu Nordlux Link lištu (1 m)
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 185 mm |
| Vnější délka | 1070 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | hliník · kov |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 8 W |
| Třída bezpečnosti | I |
| Typ patice | GU10 |
| Hmotnost | 1.39 kg |
| Kategorie produktu | stropní svítidlo |






