Nordlux Jerome Link Spot 2510079901 svítidla do lištových systémů (230 V) GU10 bílá
Kód: C3729377
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 667,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Jerme je minimalistické a moderní stropní svítidlo, které se skvěle hodí do kuchyně, ošidních skříní nebo i do chodby. Hlava lampy je sklopná a lze ji otáčet ve vámi požadovaném směru - ideální pro rozsvícení určitých detailů ve vašem interiéru. Je vhodný pro systém Nordlux Link, díky čemuž je rychlá a snadná instalace a lze jej snadno posouvat.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Vhodný pro systém Nordlux Link
Minimalistický a moderní design
Sklopná a otočná hlava svítilny
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 55 mm x 180 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 55 mm |
| Vnější výška | 180 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | kov · plast |
| Rozsah otáčení (max.) | 320 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Třída bezpečnosti | I |
| Typ patice | GU10 |
| Hmotnost | 0.34 kg |
| Kategorie produktu | svítidla do lištových systémů (230 V) |

