Nordlux Explore Link Short Spot 2610189901 svítidla do lištových systémů (230 V) GU10 bílá
Kód: C3729390
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 524,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Řada Explore je elegantní řada svítidel se jednoduchým a přímočarým designem. Flexibilně otočná hlava svítidla vyzařuje přesné světlo, které můžete nasměrovat přesně tam, kde potřebujete. Je vhodný pro systém Nordlux Link, na kterém lze snadno a rychle namontovat a posouvat.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Vhodný pro systém Nordlux Link
Minimalistický a klasický design
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 55 mm x 140 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 55 mm |
| Vnější výška | 140 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | kov · plast |
| Rozsah otáčení (max.) | 350 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Třída bezpečnosti | I |
| Typ patice | GU10 |
| Hmotnost | 0.15 kg |
| Kategorie produktu | svítidla do lištových systémů (230 V) |








