Nordlux Single Link Spot 86109901 svítidla do lištových systémů (230 V) GU10 bílá
Kód: C3729511
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 608,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Link systém umožňuje přivést život do středu pozornosti. Diskrétní hlava svítilny vyzařuje přesné a směrované světlo. Tento model byl vyvinut pro systém Link, díky kterému lze snadno a rychle namontovat na napájecí lištu.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Vhodný pro systém Nordlux Link
Minimalistický a klasický design
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 85 mm x 145 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 85 mm |
| Vnější výška | 145 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | kov · plast |
| Rozsah otáčení (max.) | 350 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Třída bezpečnosti | I |
| Typ patice | GU10 |
| Hmotnost | 0.132 kg |
| Kategorie produktu | svítidla do lištových systémů (230 V) |


