TIP Lighting 3650 Halogenový transformátor 12 V
Kód: C2386619
Výrobce: TIP - Thüringer Industrie Produkte
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 482,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
K elektronickým transformátorem TIP 80VA lze připojit nízkonapěťové žárovky s celkovým výkonem mezi 20 a 80 W.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 125 x 38 x 28 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější výška | 28 mm |
| Vnější délka | 125 mm |
| Vnější šířka | 38 mm |
| Provedení (LED ovladače) | konstantní napětí |
| Vstupní napětí (max.) | 230 V |
| Výstupní proud (max.) | 6.6 A |
| Výstupní napětí (min.) | 12 V |
| Výstupní napětí (max.) | 12 V |
| Výstupní napětí (min.) | 12 V |
| Výkon (max.) | 80 W |
| Provozní napětí | 230 V |
| počet vstupů | 1 x |
| Počet výstupů | 1 x |
| Třída bezpečnosti | II |
| Kategorie produktu | Halogenový transformátor |

