TIP Lighting 3651 Halogenový transformátor 12 V
Kód: C2386620
Výrobce: TIP Lighting
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 541,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
K elektronickým transformátorem TIP 105VA lze připojit nízkonapěťové žárovky s celkovým výkonem mezi 35 a 105 W.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 125 x 38 x 28 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější výška | 28 mm |
| Vnější délka | 125 mm |
| Vnější šířka | 38 mm |
| Provedení (LED ovladače) | konstantní napětí |
| Vstupní napětí (max.) | 230 V |
| Výstupní proud (max.) | 8.75 A |
| Výstupní napětí (min.) | 12 V |
| Výstupní napětí (max.) | 12 V |
| Výstupní napětí (min.) | 12 V |
| Výkon (max.) | 105 W |
| Provozní napětí | 230 V |
| počet vstupů | 1 x |
| Počet výstupů | 1 x |
| Třída bezpečnosti | II |
| Kategorie produktu | Halogenový transformátor |

