TIP Lighting 3999 Halogenový transformátor 12 V 35 - 150 W
Kód: C2386621
Výrobce: TIP - Thüringer Industrie Produkte
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 965,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
K elektronickému trafa TIP 150VA lze připojit nízkonapěťové žárovky s celkovým výkonem mezi 35 a 150 W.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
Rozsah výstupního výkonu: 35 - 150 W
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 153 x 41 x 30 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější výška | 30 mm |
| Vnější délka | 153 mm |
| Vnější šířka | 41 mm |
| Rozsah výstupního výkonu | 35 - 150 W |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Provedení (LED ovladače) | konstantní napětí |
| Vstupní napětí (max.) | 230 V |
| Výstupní proud (max.) | 12.5 A |
| Výstupní výkon (max.) | 150 W |
| Výstupní výkon (min.) | 35 W |
| Výstupní napětí (min.) | 12 V |
| Výstupní napětí (max.) | 12 V |
| Výstupní napětí (min.) | 12 V |
| Výkon (max.) | 150 W |
| Výkon (min.) | 35 W |
| Provozní napětí | 230 V |
| počet vstupů | 1 x |
| Počet výstupů | 1 x |
| Třída bezpečnosti | II |
| Kategorie produktu | Halogenový transformátor |

