Maul MAULabby 8200725 LED stolní lampa LED 5 W červená
Kód: C3337918
Výrobce: Maul
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 692,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Výkonné kompaktní svítidlo. Vhodné pro malé pracovní plochy, s vysokým světelným výkonem.
Tento text byl přeložen strojově.
Recyklovatelné ekologické balení, bez plastů
Vybavení
- Mimořádně úsporná: Nejmodernější LED technologie
Stabilní rameno s flexibilním rozsahem pro nastavení světelného úhlu - Technická bezpečnostní koncepce Made by MAUL
Vlastnosti
- Odolná: Noha a hlava z pevného plastu, kovové rameno s pogumovaným povrchem
Reflektor v matné bílé barvě pro optimální využití světla
Pohyb: Hlava: Sklopná, otočná - rameno: Sklopný, otočný
Poloha spínače: Podstavec lampy
Stojan
Nulová spotřeba energie ve vypnutém stavu
Kompaktní tvar: Šetří místo a je snadno přenosný
Možnost výměny světelného zdroje a provozního zařízení odborníkem na elektrotechnice.
Rozsah dodávky
- Včetně síťového kabelu s eurozástrčkou
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 150 mm x 300 mm |
| Barva | červená |
| Vnější Ø | 150 mm |
| Vnější výška | 300 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Vlastnosti svítidla | otočné |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Materiál | plast · kov · guma |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Délka přívod. kabelu | 1.6 m |
| Celkový světelný tok | 585 lm |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 5 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 3000 K |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | LED stolní lampa |

