Paulmann Kuma 70470 LED osvětlení zrcadla 9 W teplá bílá chrom
Kód: C1374323
Výrobce: Paulmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 926,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Svítidlo lze kumulovat s zrcadlem a je tak přímo nad zrcadlem chránit před stříkající vodou. Chromované stínítko má kladný vliv na vzhled koupelnové lampy.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- LED, teplá bílá
Rozsah dodávky
- LED osvětlení zrcadla
- .
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 4.5 x 50 x 8.4 cm |
| Barva | chrom |
| Vnější výška | 8.4 cm |
| Vnější délka | 4.5 cm |
| Vnější šířka | 50 cm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP44 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Materiál | kov · akryl |
| Výkon světelného zdroje | 9 W |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 9 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 3000 K |
| Třída bezpečnosti | II |
| Typ patice | pevně vestavěné LED |
| Hmotnost | 1.47 kg |
| Kategorie produktu | LED osvětlení zrcadla |



