ABUS EasyLook PPDF17620 bezdrátový-přídavná kamera 2304 x 1296 Pixel 2.4 GHz
Kód: C3183174
Výrobce: ABUS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 948,- Kč s DPH
Popis
  Až 4 kamery na monitor
ABUS EasyLook BasicSet je až na 4 kamery. Uvedení do provozu přídavné otočné/naklápěcí kamery je stejně jednoduché jako u základní sady a zvládne několik úkonů. 
Stejně jako kamera základní sady spolehlivě poskytuje denní i noční video snímky. Bezpečnostní kamera poskytuje službu bez internetu či Wi-Fi, bez aplikace App a bez smartphonu. Potřebuje pouze proud. Videozáznam a nastavení se pohybují mezi 
Bezpečnostní kamera a monitor základní sady jsou bezpečně zašifrovány a rychle přeneseny bezdrátově.
Zprovoznění přídavné kamery je stejně snadné jako u základní sady. Můžete bez problémů provozovat až 4 kamery s jedním monitorem; v případě potřeby zobrazuje obrazovka současně všechny živě obrazy z kamer - jednoduchým pohybem prstu lze rychle přepínat mezi takzvanými náhledy Quad-View a jednotlivými snímky kamer.
Tak budete mít vždy přehled o tom, co se was děje v obchodě nebo kolem vašeho domova, ať už na vstupu, před garáži, na terase nebo na zahradě.
Tento text byl přeložen strojově.
Systémové požadavky
- Monitor ze základní sady EasyLook (PPDF17000 nebo PPDF17100)
Vybavení
- Velmi jednoduché, bez PC/mobilu/Wi-Fi
 Připraven k použití během několika sekund (se stávající základní sadou ABUS ABUS EasyLook)
 Velký bezdrátový dosah, panoramatický pohled
 Chytrá detekce pohybu (rozpoznání osob)
Vlastnosti
- Rozšíření pro ABUS EasyLook základní sady: Přídavná otočná/naklápěcí kamera s vysokým dosahem, rozeznáním osob, interkomu, noční vidění, maskování privátních zón a mnohem více
 Celkem lze k monitoru stávající základní sady ABUS ABUS EasyLook připojit 4 bezpečnostní kamery (s funkcí otáčení/sklápění)
 Snadná manipulace, i při dodatečné zprovoznění: Doplňková kamera je napájena, k monitoru lze připojit další kamery a hned je vidět první živý obraz
 Nastavení monitorovací kamery pomocí monitoru zcela podle přání: Standardní rozpoznání pohybu osob nebo pouze rozpoznání osob, deaktivace zvuku/zvuku pro nahrávání, rozsahy obrazu s/bez rozpoznání, časové plány, soukromé zóny atd.
 Jasné noční vidění v černobílé (pomocí infračervené LED) až do vzdálenosti 15 m, rozlišení kamery 3 Mpx, funkce zoom, zorný úhel 82 °, ochrana kamery IP66 (odolná proti povětrnostním vlivům, ochrana proti intenzivní tryskající vodě, prachu)
 Okamžité a automatické přepnutí monitoru EasyLook na režim alarmu a nahrávání (siréna na monitoru lze podle potřeby zapnout/vypnout)
 Žádné další náklady (žádné předplatné, žádné cloud)
 Lze kombinovat až se 4 kamerami EasyLook (s/bez otočné/sklopné funkce) pro základní set monitor.
Rozsah dodávky
- Přídavná otočná/naklápěcí kamera pro základní sadu ABUS ABUS EasyLook
- SÍŤOVÝ ZDROJ, 12 V DC / 1 A (EU, UK)
- Anténa
- Montážní materiál
- Vrtací šablona
- Bezpečnostní pokyny
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Rozlišení (max.) | 2304 x 1296 Pixel | 
| Horizontální zorný úhel | 85 ° | 
| Pozorovací úhel vertikální | 45 ° | 
| Krytí | IP66 | 
| Ohnisková vzdálenost | 4,1 mm | 
| Velikost senzoru | 8.5 mm (1/3") | 
| Typ senzoru (zabezpečení) | CMOS | 
| Standard přenosu signálu | bezdrátový | 
| Vlastnosti monitorovacího zařízení | s IR LED · s 2cestnou komunikací · s reproduktorem · s mikrofonem · s rozpoznáváním osob | 
| Místo použití | venkovní | 
| Rozměry vysílače | 210 x 120 x 160 mm | 
| Rozsah provozní teploty | -10 °C až +50 °C | 
| Frekvence | 2.4 GHz | 
| Napájení | 230 V (síťový zdroj), součást dodávky | 
| Kategorie produktu | přídavná kamera | 

