laboratorní zdroj 19, nastavitelný TDK-Lambda GEN20-38/LN 0 - 20 V/DC 0 - 38 A Počet výstupů 1 x RS-232, RS-485 lze programovat
Kód: C513981
Výrobce: TDK-Lambda
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Výstupní napětí v rozsahu od0 - 20 V/DC a výstupní proud v rozsahu od0 - 38 A lze nastavit přímo na přístroji nebo ovládat dálkově pomocí vestavěného rozhraní RS232 a RS485. Funkce přístroje lze ale nastavovat i přes analogové rozhraní (řídící napětí 0-5 V nebo 0-10 V, řídící proud 4-20 mA nebo externí rezistor; pro digitální řízení lze použít software LabView a LabVindows. V tomto případě jsou k dispozici potřebné ovladače). 16bitový A/D a D/A převodník umožňuje přesné nastavení; otočný regulátor na přístroji slouží pro přepínání mezi hrubým a jemným nastavením.
Dvojitý digitální displej zobrazuje aktuální hodnotu, informaci o stavu (např. Over Voltage protection, Under Voltage Limit, režim přetížení, nastavení adresy) a monitorovací výstup poskytuje odpovídající analogové napětí (0-5 V nebo 0-10 V) pro externí monitorování. Přístroj lze použít jako zdroj konstantního proudu nebo napětí. Mezi těmito dvěma režimy lze automaticky přepínat. Více přístrojů může být zapojeno sériově nebo paralelně. Typ GEN/H má poloviční konstrukci oproti 19" rackovým skříním.
NENÍ určen ani koncipován pro prodej koncovým spotřebitelům.
Vybavení
  • V jednom44 mm pouzdru
    0 - 20 V/DC / 0 - 38 A
    Taktovaný
    Rozsah vstupního napětí 85 - 265 V/AC
    Integrované rozhraní RS-232 / RS-485
    Externí analogové programování a monitorování
    Provedení: Montáž do racku
Technické parametry
Rozměry(š x v x h) 483 x 44 x 507 mm
Kalibrace (dle normy)ISO / DAkkS accredited
Výstupní proud 10 - 38 A
Rozměr, hloubka507 mm
Vnější výška44 mm
Vnější šířka483 mm
velikost racku (HE)1 U
Kalibrováno dlebez certifikátu
Rozhraní (součástky)RS-232 · RS-485
Vlastnosti laboratorních zdrojůlze programovat
Technologie (síťové zdroje)spínané řízení
Typ (výrobce)GEN20-38/LN
ProvedeníMontáž do racku
Výstupní proud (max.)38 A
Výstupní proud (min.)0 A
Výstupní napětí (max.)20 V/DC
Výstupní napětí (min.)0 V/DC
Počet výstupů1 x
Výkon760 W
PřipojeníVýstup napájecí kolejnice na zadní straně
VstupyIEC-60320 C13
Typ síťového zdrojeTaktovaný
Výstupní napětí 10 - 20 V/DC
Hmotnost7 kg
Kategorie produktulaboratorní zdroj 19", nastavitelný