IVT sada kabelů DSW-Serie 2.00 m 35 mm² 431005 Vhodné pro model (střídač napětí):IVT DSW-1200/12 V FR, IVT DSW-1200/24 V FR, IVT DSW-2000/24 V FR, Voltcraft
Kód: C1214611
Výrobce: IVT
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Prefabrikovaná kabeláž s dutinky a očky
Barevně označené konci
Vč. Držák pojistek s 200 A pojistkou
Vlastnosti
- Vysoká kvalita
- spolehlivě a dlouhá životnost
- Barevně označené konci
- Držák pojistek s 200 A pojistkou
Rozsah dodávky
- Sada kabelů
- Držák pojistek s pojistkou 200 A
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 2.00 m |
| Množství | 1 ks |
| Typ (výrobce) | DSW-Serie |
| Průřez kabelu | 35 mm² |
| Průměr lanka | 7 mm |