Dometic Group CFX2 37 přenosná lednice (autochladnička) Energetická třída (EEK2021): B (A - G) kompresor 12 V/DC, 230 V/AC oceán 37 l
Kód: C3701962
Výrobce: Dometic Group
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 18 090,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 678 x 401 x 428 mm |
| Objem chladicího ventilátoru | 37 l |
| Užitný objem celkem | 37 l |
| Kategorie klimatizace | N · T |
| Barva | oceán |
| Konstrukční provedení | stojící spotřebič |
| Rozměr, hloubka | 401 mm |
| Vnější výška | 428 mm |
| Vnější délka | 678 mm |
| Vnější šířka | 401 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | B (A - G) |
| Roční spotřeba energie (chladicí zařízení) | 32 kWh/year |
| Vlastnosti chladícího boxu | ovladatelné/testovatelné pomocí aplikace · funkce proti namrazování · vč. displeje · nastavitelná teplota · odtok vody |
| Princip funkce (chladicí box) | kompresor |
| Emise hluku | 42 dBA |
| Provozní napětí | 12 V/DC · 230 V/AC |
| Hmotnost | 15.8 kg |
| Kategorie produktu | přenosná lednice (autochladnička) |










