Severin 2391 multifunkční gril, černá
Kód: C3608480
Výrobce: Severin
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 479,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 285 mm |
| Vnější výška | 125 mm |
| Vnější šířka | 340 mm |
| Výkon (max.) | 1800 W |
| Hmotnost | 2.13 kg |
| Kategorie produktu | multifunkční gril |
| Počet talířů/stojanů | 2 |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Maximální teplota vaření | 230 °C |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 2.55 kg |


