Severin 2380 kontaktní gril, černá, stříbrná
Kód: C3639234
Výrobce: Severin
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 067,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Užijte univerzální gril v kuchyni! Multifunkční kontaktní gril se třemi sety pro Teppempačky – grilem, anyaki a belgickými vafle. Kvalitní keramický povrch zajišťuje optimální rozložení tepla a zabraňuje přilnutí - pro snadné vaření a snadné čištění. Díky předdefinovaným programům a plynulé regulaci teploty vám každý soud přesně vybodne - od křupavého steaku přes zeleninu až po flutá ofle. Desky lze mýt v myčce. Maximální flexibilita a pln vkus do domácnosti - s jedním zařízením pro všechno, co si was líš.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Kombinace 3 v 1 - mnohostranně použitelný kontaktní gril. Tři výměnné desky pro přípravu masa, burgů, panini, sandwichů a
Dokonce i pro pečení belgických vaflí
Optimální výsledky grilování a pečení - díky 220 °C a přednastaveným automatickým programům
Kvalitní keramický povrch - pro prožitek z grilování odolný proti poškrábání
XL grilovací plocha (29 x 23 cm) pro až čtyři puty Burger, sendviče nebo belgické vafle
Snadné čištění - desky vhodné do myčky na nádobí
| Technické parametry | |
| Barva | černá · stříbrná |
| Rozměr, hloubka | 350 mm |
| Vnější výška | 370 mm |
| Vnější šířka | 385 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Výkon (max.) | 2000 W |
| Hmotnost | 5.32 kg |
| Kategorie produktu | kontaktní gril |
| Počet funkcí | 3 |
| Úprava varného povrchu | Keramika |
| Integrovaný časovač | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ ovládání | Otočný regulátor |
| Povrch pro pečení | 290 x 230 mm |
| Materiál povrchu | Rošt + plech |
| Chlazený úchyt | Ano |
| Maximální teplota vaření | 220 °C |
| Včetně plotýnky na vafle | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 6.13 kg |
| Vyjímatelné desky | Ano |
| Rychlé zahřátí | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED |














