NITE Ize karabina na klíče NI-KRB2-01-R6 černá, barevná 1 ks
Kód: C3531565
Výrobce: NITE Ize
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 252,- Kč s DPH
Popis
S-Biner Key Rack + karabinka z kvalitní nerezové oceli má na jeden konec bezpečný torpédo, se kterým můžete upevnit svůj klíč na stávající kroužek, poutko na opasek, poutko na peněženku a zip nebo kroužek D-kroužky. Vnitřek slouží jako praktický otvírač lahví a na druhém konci je umístěno šest různobarevných plastových beden s-Biner, které jsou ideální pro 6 samostatné klíče. Identifikujte své klíče podle barvy a připevněte a můžete je bez námahy vyjmout z regálu. Už nemusíte přehrát žádné trsálové kroužky nebo hledat klíč, který potřebujete. S-Biner KeyRack + je ideální pro rychlou a snadnou výměnu klíčů se členy rodiny. Zanecháte klíč pro servis parkovišť nebo chůvičku od babysitteru a vezměte jeden klíč, pokud jsem na ich nebo na cestách. A s doplňkovou funkcí k lahvce můžete kdykoliv a kdekoliv otevřít chladný nápoj pro vás nebo rezavé přítele.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Nerezová ocel s-Biner s tělem se šesti barevnými plastovými spojkami s-Binder
Integrovaný otvírák na lahve
Nerezový karabinový klip
Rychle připevněte a vyjměte upevňovací s pásku
Rozsah dodávky
- 1x KeyRack+ s-bine
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 90 x 36.5 x 14 mm |
| Barva | černá · barevná |
| Vnější výška | 14 mm |
| Vnější délka | 90 mm |
| Vnější šířka | 36.5 mm |
| Materiál | Nerezová ocel · plast |
| Hmotnost | 24 g |
| Kategorie produktu | karabina na klíče |







