NITE Ize Magnetický přívěsek na klíče NI-MSBL-08-R7 černá, olivová 1 ks
Kód: C3531568
Výrobce: NITE Ize
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 572,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Uzavíratelná karabina je vybavena silnými neodymovými magnety pro rychlý přístup k předmětům z jedné strany, zatímco druhá strana je připevněna na kapsu, klíčku nebo jiné předměty. Zajišťovací kroužek se závitem zajišťuje dodatečnou bezpečnost a karabina se může otáčet, pokud je připojen.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Dvě karabiny SlideLock, které jsou spojeny magnetickým límcem
Karabina a límec z hliníku, se posuvnými zámky z nerezové oceli s rychlouzávěrem nebo límcem
Drží předměty přístupné a přitom bezpečné
Silné neodymové magnety
Magnetická přídržná síla: 2,7 kg / 6 lb
Rozsah dodávky
- 1x SlideLock® 360° magnetický uzamykatelný dvojitý karainer
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 84 x 40 x 19 mm |
| Barva | černá · olivová |
| Vnější výška | 19 mm |
| Vnější délka | 84 mm |
| Vnější šířka | 40 mm |
| Materiál | ocel · hliník |
| Hmotnost | 22 g |
| Kategorie produktu | Magnetický přívěsek na klíče |









