Bresser Optik 40 mm Junior teleskop azimutový achromatický Zvětšení 20 do 32 x
Kód: C2140215
Výrobce: Bresser Optik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 950,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Junior teleskop pro děti od 8 let je ideální ideal pro první astronomické objevy!
Součástí dodávky jsou dva okuláry, které umožňují volitelně 20-násobné a 32-násobné zvětšení. Tak může například objevit působivý monárod, pozorovat hvězdné obrazce a rozpoznat i saturní kruhy.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Pozorování měsíce, hvězdných obrazů a saturních kruhů
32-násobné a 20-násobné zvětšení
Integrovaný kompas
Zenitové zrcadlo umožňuje pohodlné nošení
Kompaktní a snadno přenosný
Nastavitelné kolečko
Rozsah dodávky
- teleskop
- Stolní stativ
- Okulár 12,5 a 20 mm
- Zenitové zrcadlo
- .
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 50 mm x 320 mm |
| Vnější Ø | 50 mm |
| Vnější výška | 320 mm |
| Vnější délka | 340 mm |
| Ohnisková vzdálenost | 400 mm |
| Zvětšení | 20 do 32 x |
| Materiál | kov · plast |
| Způsob konstrukce (optika) | achromatický |
| Jemný pohyb | ruční |
| Průměr zrcadla | 40 mm |
| Způsob montáže | azimutový |
| Zvětšení (max.) | 32 x |
| Zvětšení (min.) | 20 x |
| Průměr čočky | 40 mm |
| Hmotnost | 180 g |
| Kategorie produktu | teleskop |





