Monacor EDL-116TW ELA stropní reproduktor, 10 W, 100 V, bílá, 1 ks
Kód: C3340948
Výrobce: Monacor
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 511,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
ELA stropní reproduktory
2-pásmové reproduktory 100 v (15 cm (6") kovové pouzdro s krytem otvorů pro upevnění výkonového spínače 10/6/3/1,5 W Rychlomontážní zařízení s pružinovými svorkami připojení přes svorkový terminál pro vrchní síly 10-40 mm
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Přenosová technika 100 V.
Frekvenční rozsah 90-20000 Hz
Jmenovitý výkon (RMS) 10 / 6 / 3 / 1,5 W
Akustický tlak: 92 dB/W/m
Max. Jmenovitý akustický tlak: 102 dB
Průměr montážního otvoru: 166 mm
Hloubka: 55 mm
Rozměry Ø 195 mm x 55 mm
Vnější průměr: Ø 195 mm
Šířka: Ø 195 mm
Výška: Ø 195 mm
Hloubka: 55 mm
Barva: bílá
Max. provozní teplota: 0 - 40 °C
Hmotnost: 0,82 kg
Balení: 1
Typ reproduktoru: 150
Rozměry balení (Š x v x D) 0,215 x 0,07 x 0,215 m
Hrubá hmotnost: 0,918 kg
Čistá hmotnost: 0,821 kg
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 19.5 mm x 19.5 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 19.5 mm |
| Vnější výška | 19.5 mm |
| Vnější délka | 5.5 mm |
| Vnější šířka | 19.5 mm |
| Výkon RMS | 10 W |
| Montážní hloubka | 55 mm |
| Montážní průměr | 16.6 mm |
| Akustický tlak | 92 dB |
| Akustický tlak (max.) | 102 dB |
| Provozní napětí | 100 V |
| Frekvenční rozsah | 90-20000 Hz |
| Stupně výkonu | 10 unece.unit.WTT · 6 unece.unit.WTT · 3 unece.unit.WTT · 1.5 unece.unit.WTT |
| Hmotnost | 820 |
| Kategorie produktu | ELA stropní reproduktor |

