Visaton DL 8 - 100 V stropní reproduktor 3 W 100 V bílá 1 ks
Kód: C311694
Výrobce: Visaton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 118,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Stropní reproduktor 8 cm (3,3"). Bílá lakovaná kovovým krytem.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Funkční při nízkých teplotách podle EN 60068-2-1
br odolný nárazům br
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø) 10.5 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 10.5 mm |
| Výkon RMS | 3 W |
| Krytí | IP54 |
| Materiál | kov |
| Zatížitelnost (max.) | 3 W |
| Montážní průměr | 93 mm |
| Akustický tlak (max.) | 91 dB |
| Provozní napětí | 100 V |
| Montážní hloubka | 74 mm |
| Frekvenční rozsah | 90 - 18 000 Hz Hz |
| Impedance | 100 V |
| Stupně výkonu | 3 W · 1.5 W · 0.75 W |
| Hmotnost | 515 g |
| Kategorie produktu | stropní reproduktor |

