Alutruss SINGLELOCK SP-1500 1bodová rampa spojovací trubka
Kód: C593787
Výrobce: Alutruss
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 969,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Jednoduchá traverzová trubka s konektory Quick-Lock · kvalitní hliníkové trubky o průměru 50 mm · jednoduchá montáž · Nízká hmotnost · k dekoraci nebo k montáži rámových fólií pro projekci
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Snadná průhledná trubice s konektory Quick-Lock
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 1500 x 50 x 50 mm |
| Rozměr, hloubka | 50 mm |
| Vnější výška | 50 mm |
| Vnější šířka | 1500 mm |
| Konstrukční tvar (traverzy) | spojovací trubka |
| Průměr trubice | 50 mm |
| Hmotnost | 1.4 kg |
| Kategorie produktu | 1bodová rampa |

