Midland headset MA 31-L Pro Security Headset C1497
Kód: C2986716
Výrobce: Midland
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 688,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Vhodný pro profesionální použití. S funkcí VOX. Umožňuje ovládání hlasem nebo s tlačítkem vysílání bez dalšího přepnutí na mikrofonu. Jednoduše na vysílačce přepnout na VOX (ovládání hlasem) nebo PTT (režim s tlačítkem vysílání). Konektor 90 stupňů (L-Typ).
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Přepínání VOX/PTT a 90° zástrček
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x h) 1.0 cm x 2.2 cm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 2.2 cm |
| Vnější šířka | 1.0 cm |
| Vhodný pro | Pro vysílačky s osazením konektorem jack 2,5/3,5 mm Midland/ALBRECHT |
| Hmotnost | 0.04 kg |
| Kategorie produktu | headset |

