Motorola Solutions B4P00811RDKMAW TALKABOUT T42 rot PMR radiostanice sada 2 ks
Kód: C1717679
Výrobce: Motorola Solutions
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 797,- Kč s DPH
Popis
Jednoduchá obsluha. Přenosná, kempování, na pláži nebo na vlastní zahradě, TALKABOUT T42 Walkie Talkie je ideální jak pro domácí, tak i na cestách. Nastavení je díky funkci Easy Pairing zcela jednoduché a stisknutím tlačítka můžete ihned komunikovat s přáteli a rodinou. S až 16 kanály, LCD displejem, dosahem až 4 km a výběrem barev vydrží model T42 ve spojení, abyste si mohli vychutnat každý moment.
Tento text byl přeložen strojově.
Přístroj je standardně vybaven osmi kanály. V zemích, kde je povoleno 16 kanálů, jsou kanály 9 - 16 jednoduše aktivovatelné (viz návod).
Potřebné baterie nejsou součástí dodávky, je třeba je objednat samostatně.
Vybavení
- Dosah až 4 km
Lze aktivovat na 16 kanálech
Easy Pairing pro skupinové hovory
Vlastnosti
- Easy Pairing pro skupinové hovory
- Lze aktivovat na 16 kanálech
- Skenování/monitorování
- Zámek tlačítek
- Tóny kláves
- Indikátor stavu baterie.
Rozsah dodávky
- 2x přenosná vysílačka
- 2x spona na opasek
- 16 x označovací štítek
- Návod k obsluze.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 48 x 136 x 27 mm |
| Barva | červená |
| Rozměr, hloubka | 27 mm |
| Vnější výška | 136 mm |
| Vnější šířka | 48 mm |
| Vlastnosti přenosného rádia | funkce skenování · Roger Beep |
| Max. dosah | 4 km |
| Kanály (bezdrátové) | 8 PMR |
| Frekvence | 446 MHz |
| Vysílací výkon | 0.5 W |
| Druh přenosu | analogový |
| Hmotnost | 79 g |
| Kategorie produktu | PMR radiostanice |


