Kenwood PMR-446 Handfunkgerät PMR-446 PMR radiostanice
Kód: C3476103
Výrobce: Kenwood
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 705,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Kompaktní, odolný a snadno ovladatelný: PKT-300 je radiostanice bez licence. Praktický all-in-one balíček s radiostanicí, li-Ion akumulátorem, nabíječkou a sponou na opasek je okamžitě připraven k použití. Vhodný pro různé oblasti použití – od maloobchodu, hotelové série, restaurace až po sportovní či rekreační zařízení, campingové přístroje, sklady zboží, školy nebo různé akce.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Jednoduché ovládání
Kompaktní a lehké provedení
Odolné
Vlastnosti
- Kompaktní, lehký a snadno ovladatelný; 500 mW vysílací výkon, až 24 h provoz; vynikající kvalita zvuku; 16 kanálů s funkcí skenování; informativní LCD displej, Kenwood režim; QT a D 810
Rozsah dodávky
- KNB-81L
KSC-50CR
KSC-44SL
Spona na opasek
.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 50 x 98 x 27 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 27 mm |
| Vnější výška | 98 mm |
| Vnější šířka | 50 mm |
| Kanály (bezdrátové) | 8 PMR |
| Frekvence | 446 MHz |
| Vysílací výkon | 0.5 W |
| Hmotnost | 140 g |
| MIL-STD | MIL-STD-810H |
| Kategorie produktu | PMR radiostanice |




