Grundig CMS 5000 stereo systém DAB+, Bluetooth, CD, USB, AUX, 2 x 50 W černá
Kód: C3462548
Výrobce: Grundig
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 8 210,- Kč s DPH
Popis
Kvalitní design
Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro s předním panelem v Dark Inox zajišťuje, že při poslechu budou vaše oči slyšet i na své náklady.
DAB+
S novým digitálním rádiem najdete mnoho stanic, ale žádný šum. DAB+ nadchne nerušeným zvukem a velkým výběrem stanic.
3-pásmový reproduktorový systém
S vysokotónovými, středovými a hlubokotónovými reproduktory zaručuje 3-cestný reproduktorový systém perfektní reprodukci zvuku v celém frekvenčním rozsahu. Tím je dosaženo nádherného dynamického zvuku, který je také ideální pro přehrávání zvuku s vysokým rozlišením.
Velký barevný displej 2,4"
Vždy v obraze: Díky barevnému displeji s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 2,4" budete mít vždy vhodný a ostrý displej pro křišťálově čistý zvuk. Pro snadné a intuitivní ovládání.
Internetové rádio se Spotify
Rádio s Wi-Fi vám navíc k DAB+ a FM umožní přístup k celému světu internetového rádia. Pomocí Spotify vám také na přání poskytne všechna vaše oblíbená alba do domu. Výstupní výkon 2x 50 W činí rock, pop, Jazz, Flat a klasiku pro čistý poslech.
Audio a HiFi systémy
Díky tomu budete mít vaše uši opravdu velké oči.
Ať už posloucháte audio track vašeho výběru s DAB+ v bezhvězdicové kvalitě a digitálním výběrem rádiem nebo streamujete přes Bluetooth: Náš Premium micro Hi-Fi systém CMS 5000 BT DAB+ WEB splní všechna vaše přání. Spotify poskytuje také všechna vaše oblíbená alba v domě - a to s nepřeslechnutelným výstupním výkonem 2 x 50 W a působivou zvukovou signalizující 3-cestný systém reproduktorů. Kvalitní hliníkové pouzdro s předním panelem v Dark Inox zajišťuje, že při poslechu dostojí i vaše oči, a velký 2,4" barevný displej zaručuje tak snadné a intuitivní ovládání.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Domácí audio mikrosystém, 100 W, černá
Optický přehrávač
3 cesty
Wi-Fi Bluetooth
USB konektor
Playback MP3
Ekvalizér
Vlastnosti
- Internetové rádio se Spotify
Výstupní výkon 2x 50 W.
DAB+ (Digital Audio Broadcasting)
3-pásmový reproduktorový systém
Streamování hudby přes Bluetooth
Velký barevný displej s úhlopříčkou 2,4" pro snadné a intuitivní ovládání
Velmi kvalitní hliníkové pouzdro s finišováním předního panelu DARK-Inox
USB konektor pro přehrávání hudby z USB disku
| Technické parametry | |
| Bluetooth | Ano |
| Rozměry | (š x v x h) 300 x 106 x 234 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 234 mm |
| Vnější výška | 106 mm |
| Vnější šířka | 300 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 2.4 palec |
| Rozhraní: USB | 1 x |
| Funkce (Hi-Fi) | DAB+ · Bluetooth · CD · USB · AUX |
| Vstupní rozhraní (počítač/multimedia) | jack · Bluetooth · USB · Wi-Fi |
| Výstupní výkon | 2 x 50 W |
| Provedení | Domácí audio mikrosystém |
| Max. dosah | 10 m |
| Rozsah vstupního napětí | 100 - 240 V |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | stereo systém |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Přehrávač optických disků | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Množství | 1 |
| Ekvalizér | Ano |
| RMS výkon | 100 W |
| Podporovaná média | CD-R CD-RW |
| Zbarvení | 1-barevná |
| Množství předvolených stanic | 40 |
| RDS tuner | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 WMA |
| Kazetový přehrávač | Ne |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| USB port | Ano |
| Podporovaná pásma | DAB+ FM |
| MP3 přehrávač | Ano |
| Počet režimů ekvalizéru | 5 |
| Ovládání hlasitosti | Digitální |
| Dokování Apple | Ne |
| Vstupní frekvence | 50 až 60 Hz |
| Technologie posílení basů | Ano |
| Přednastavené stanice | Ano |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Časovač vypnutí | Ano |
| Vstup AUX | Ano |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Typ balení | Box |
| Služby RDS | PLL PTY. |
| Internetové rádio | Ano |
| Funkce alarmu | Ano |
| Typ vkládání disku | Přední strana |
| Podporované služby internetového rádia | Spotify |
| Typ reproduktoru | 3 cesty |



